O naszej firmie

Na rynku istniejemy od ponad 30 lat. Jesteśmy liderem w branży stalowej, posiadamy ogromne doświadczenie w sprzedaży oraz obróbce stali i aluminium. Od wielu lat staramy się sprostać wymaganiom i potrzebom naszych klientów, których zadowolenie po zakończonej transakcji stawiamy na pierwszym miejscu. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników. Nasi handlowcy, magazynierzy oraz kierowcy dokładają wszelkich starań, aby klienci byli zadowoleni z przebiegu całej operacji. Nasza doświadczona kadra zapewnia profesjonalną obsługę klienta od złożenia zamówienia aż po dostarczenie towaru we wskazane przez klienta miejsce.

30 lat doświadczenia w branży

Na rynku działamy od 30 lat. Posiadamy doświadczenie w obsłudze nawet największych zamówień. Wciąż staramy się rozwijać i podnosić kwalifikacje naszych pracowników. Monitorujemy rynek i poszerzamy naszą ofertę produktową, aby dostosować się do potrzeb naszych klientów.

Szybki transport

Siedziba naszej firmy znajduje się przy drodze ekspresowej S8. Dzięki tak dogodnej lokalizacji jesteśmy w stanie dostarczyć towar na terenie całej Polski. Posiadamy własna flotę samochodów dostawczych i ciężarowych oraz kierowców, którzy w szybkim czasie dostarczają zamówienia do naszych klientów. Transport nawet największych ładunków nie stanowi problemu. Aby zapewnić kompleksową obsługę klienta oraz szybką wysyłkę towaru, posiadamy duże stany magazynowe, które uzupełniamy na bieżąco.

Wysoka jakość produktów

W naszej ofercie znajdziesz najwyższej jakości wyroby aluminiowe w konkurencyjnych cenach. Nieustannie staramy się podnosić jakoś naszych usług oraz produktów. Stale monitorujemy rynek, aby zapewnić klientom przystępne ceny w najwyższej jakości na rynku.