Profile aluminiowe Poznań – Wielkopolskie

Aktualnie dostawy do Poznania realizujemy z hurtowni w Tomaszowie Mazowieckim.

Małgorzata

Telefon +48 729 052 523
Mail malgorzata.fidala@ulamex.com.pl

Marcin L.

Telefon +48 784 605 643
Mail  marcin.rak@ulamex.com.pl

Oferujemy szeroki asortyment i konkurencyjne ceny

Hurtownia od ponad 35 lat zaopatruje wiele przedsiębiorstw w najwyższej jakości profile aluminiowe na terenie Poznania i całej wielkopolski. Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań aluminiowych dla różnych branż i projektów. Dzięki dobrej sieci autostrad jesteśmy w stanie zapewnić bezproblemowe i szybkie dostawy do klientów spoza naszego regionu. Nasi pracownicy z pasją udzielają informacji o oferowanych produktach oraz służą pomocą w dokonywaniu wyborów. Poza Poznaniem, nasze usługi obejmują także takie miasta województwa wielkopolskiego jak Kalisz, Piła, Leszno, Luboń, Konin czy Gniezno.

Właściwości produktów z aluminium

Lekkość i wytrzymałość to główne cechy, które kojarzą się z produktami aluminiowymi. Odporność na korozję eliminuje potrzebę stosowania ciężkich i kosztownych powłok antykorozyjnych. Także łatwa obróbka i gięcie sprawia, że aluminium jest chętnie wybieranym metalem. Warto podkreślić, że aluminium nie posiada właściwości magnetycznych, co jest istotne w specjalnych projektach. Te parametry sprawiają, ze jest to chętnie wybierany produkt budowlany do wykonywania konstrukcji systemowych. Wśród wyrobów z aluminium wyróżniamy: blachy, rury, pręty, teowniki, płaskowniki i wszelkiego rodzaju akcesoria. Kątowniki aluminiowe są stosowane m.in. jako elementy ramowe do tworzenia konstrukcji budynków, zwłaszcza w elewacjach, ścianach działowych i sufitach podwieszanych. Z kolei ceowniki aluminiowe mogą być używane w budowaniu konstrukcji regałów, taśm transportujących oraz elementów produkcji. Są to jednak przykładowe zastosowania, kształtowników wykonanych z aluminium, kwestie stosowania są niezwykle elastyczne.

Zastosowanie profili aluminiowych

Ze względu na swój wyjątkowy stosunek wytrzymałości do masy, aluminium jest często wykorzystywane w transporcie. Jego mniejsza masa oznacza mniejsze zużycie paliwa podczas poruszania się pojazdem. Nasze profile aluminiowe są idealne do tworzenia ram, podpór, balustrad i innych elementów konstrukcyjnych. Dostępne są w różnych rozmiarach, co pozwala na ich dopasowanie do różnych projektów i najbardziej nietypowych wymagań. Ponadto, nasze profile aluminiowe są również dostępne do zastosowań przemysłowych, w tym do budowy konstrukcji maszyn, przenośników taśmowych i innych urządzeń. Systemy profili aluminiowych, bez problemu znajdują zastosowanie w codziennym życiu. Konstrukcje aluminiowe są lekkie, łatwe w obróbce, ale trwałe i znoszą duże obciążenie, nowoczesny wygląd i łatwy montaż tylko przemawia za wyborem takich produktów.

Profile aluminiowe w różnych rozmiarach- zamówienia do Poznania

Zapewniamy szeroki wybór profili aluminiowych profili o różnych wymiarach – nie tylko prostokątne, ale także profile kwadratowe – i grubościach ścianek( od 1,5 do 5 mm), co jest istotne w zależności od przyszłego zastosowania. Dzięki temu klient może dobrać odpowiedni do potrzeb kształtownik. W przeciwieństwie do produktów stalowych nie trzeba już ich zabezpieczać przed korozją. Nasi handlowcy, posiadając profesjonalną wiedzę i wieloletnie doświadczenie, chętnie udzielą porad w wyborze odpowiednich produktów. Dostarczamy produkty pod wskazany adres nawet w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia. Chociaż nasza siedziba znajduje się w okolicy Tomaszowa Mazowieckiego, nie stanowi to żadnego problemu w dostarczeniu profili na teren województwa wielkopolskiego.

Sprawdź dlaczego warto nawiązać współpracę z naszą hurtownią?

Oferujemy atrakcyjne ceny na nasze profile aluminiowe, co pozwala zachować konkurencyjność w biznesie. Nasza firma gwarantuje bezpieczny transport na terenie całego kraju, więc Twoje zamówienie dotrze do Ciebie w nienaruszonym stanie. Współpracę z naszą hurtownią podjęło już wiele firm, zarówno dużych jak i małych, na terenie całej Polski. Utrzymujemy stały kontakt na każdy etapie – od momentu składania zamówienia do momentu jego dostarczenia.

Jeśli jest państwo zainteresowane naszą ofertą lub potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem, każdy nasz pracownik to profesjonalista, zajmujący się sprzedażą wyrobów aluminiowych od wielu lat. Zaznaczamy, że realizujemy jedynie ilości hurtowe. Profile dostępne w ofercie są sprzedawane w całych sztangach w stanie surowym, nie świadczymy usług związanych z obróbką czyli cięcia, gięcia czy malowania proszkowo.