Profile aluminiowe Wrocław – Dolnośląskie

Aktualnie dostawy do Wrocławia realizujemy z hurtowni w Tomaszowie Mazowieckim.

Małgorzata

Telefon +48 729 052 523
Mail malgorzata.fidala@ulamex.com.pl

Hurtownia od ponad 35 lat zajmuje się zaopatrzeniem przedsiębiorstw w profile aluminiowe na terenie Wrocławia i całego województwa dolnośląskiego. Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży rozwiązań aluminiowych dla różnych branż i projektów. Pomimo tego, że hurtownia nie znajduje się we Wrocławiu, to dzięki dobrej sieci autostrad jesteśmy w stanie zapewnić bezproblemowe i szybkie dostawy. Nasi pracownicy z pasją udzielają informacji o oferowanych produktach oraz służą pomocą w dokonywaniu wyborów. Poza Wrocławiem, nasze usługi obejmują także takie miasta województwa wielkopolskiego jak Legnica, Wałbrzych, Oleśnica czy Bolesławiec.

Właściwości wyrobów aluminiowych

Jest materiałem o niskie wadze, a jednocześnie trwałym z tym najczęściej kojarzą się z produkty aluminiowe. Cechują się także dobrą odpornością na korozję spowodowaną przez warunki atmosferyczne, co eliminuje potrzebę stosowania ciężkich i kosztownych powłok antykorozyjnych jak w przypadku surowej stali. Także łatwa obróbka i gięcie sprawia, że aluminium jest chętnie wybieranym metalem. Warto podkreślić, że aluminium nie posiada właściwości magnetycznych, co jest istotne w specjalnych projektach. Te parametry sprawiają, ze jest to chętnie wybierany produkt budowlany do wykonywania konstrukcji systemowych.

Wśród wyrobów z aluminium wyróżniamy: blachy, rury, pręty, teowniki, płaskowniki i wszelkiego rodzaju akcesoria. Są szeroko stosowane w montażu innowacyjnych paneli słonecznych. Kątowniki aluminiowe są stosowane m.in. jako elementy ramowe do tworzenia konstrukcji budynków, zwłaszcza w elewacjach, ścianach działowych i sufitach podwieszanych. Z kolei ceowniki aluminiowe mogą być używane w budowaniu konstrukcji regałów, taśm transportujących oraz elementów w zakładach produkcyjnych. Są to jednak przykładowe zastosowania, kształtowników wykonanych z aluminium, kwestie stosowania są niezwykle elastyczne i zależą od Twoich potrzeb.

Szerokie zastosowanie profili aluminiowych

Szeroki wybór profili zamkniętych najwyższej jakości sprawia, że używane w różnych gałęziach przemysłu, choć zajmują szczególne miejsce w budownictwie. Ze względu na swój wyjątkowy stosunek wytrzymałości do masy oraz trwałość, aluminium znajduje zastosowanie w transporcie. Jego mniejsza masa oznacza mniejsze zużycie paliwa podczas poruszania się pojazdem, warunki pogodowe też nie sprzyjają metalom, lecz w przypadku aluminium nie trzeba się martwić o dodatkowe zabezpieczenia.. Nasze profile aluminiowe są idealne do tworzenia ram, podpór, balustrad i innych elementów konstrukcyjnych. Dostępne są w różnych rozmiarach, co pozwala na ich dopasowanie do różnych projektów. Ponadto, nasze profile aluminiowe są również dostępne do zastosowań przemysłowych, w tym do budowy konstrukcji maszyn, taśm transportujących i innych urządzeń. Produkcja ogrodzeń i przemysł meblowy to branże w których warto wybrać materiały z aluminium, nowoczesny wygląd sprawia, że są chętnie umieszczone w widocznych miejscach.

Oferta profili z aluminium – Wrocław

W naszej ofercie znajdują się profile dostępne w różnych wymiarach i grubościach ścianek, co jest istotne w zależności od indywidualnych potrzeb. Nasi handlowcy, posiadając profesjonalną wiedzę i wieloletnie doświadczenie, chętnie udzielą porad w wyborze odpowiednich produktów. Dostarczamy produkty pod wskazany adres nawet w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia. Chociaż nasza siedziba znajduje się w okolicy Tomaszowa Mazowieckiego, nie stanowi to żadnego problemu w dostarczeniu profili na teren województwa dolnośląskiego. Z naszej strony zapewniamy dobry kontakt i nastawienie na komunikację z każdym klientem.

Dlaczego warto nawiązać współpracę z naszą hurtownią?

Nie musisz już dalej szukać, nasz sklep z profilami aluminiowymi oferuje atrakcyjne ceny, co pozwala zachować konkurencyjność w biznesie. Nasza firma gwarantuje bezpieczny transport na terenie całego kraju, więc Twoje zamówienie dotrze do Ciebie w nienaruszonym stanie. Współpracę z naszą hurtownią podjęło już wiele firm, zarówno dużych jak i małych, na terenie całej Polski. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą lub potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem. Zapewniamy kompleksową opiekę naszego handlowca od złożenia zamówienia do dostarczenia towaru do klienta. Zaznaczamy, że realizujemy jedynie ilości hurtowe. Dostępne w ofercie profile o długości określonej w ogłoszeniach są sprzedawane w całych sztangach, nie świadczymy usług związanych z obróbką czyli cięcia, gięcia czy malowania proszkowo.